PŮJČOVNA CHLAZENÍ

Rádi Vám zapůjčíme vhodné zařízení pro Vaší akci, ať se jedná o čepování piva pro pár přátel nebo na velkou akci. Nabízíme jak malé jednokohoutové a dvojkohoutové výčepní zařízení s vlastním kompresorem, tak výčepní zařízení vodou chlazené pro velké akce. Rádi Vám poradíme, jaké zařízení je pro Vás vhodné a vše připravíme k Vaší plné spokojenosti.

Jak si zařízení půjčit?

  • V první řadě doporučujeme zařízení rezervovat, protože ne vždy je volné. Rezervace je velmi jednoduchá, můžete využít buď telefonického kontaktu 725 372 370, emailu obchod@treknapoje.cz nebo našeho FORMULÁŘE.
  • My pro Vás zařízení připravíme s veškerým příslušenstvím včetně vhodného narážeče.
  • Poté se stačí zastavit u nás na prodejně, podepsat s námi zápůjční list, složit kauci a zařízení si odnést. Pokud nemáte čas nebo chuť si pro zařízení zajet osobně, bude nám potěšením Vám jej dovézt na místo určení. Při vypůjčení zařízení si prosím připravte doklad totožnosti.

Jak zařízení vrátit?

  • Pokud se nedomluvíme jinak, prosíme o navrácení zařízení do 11 hodin v domluvený den, abychom měli dostatek času ho vyčistit a připravit pro další zájemce.

 

 

PODMÍNKY PRONÁJMU A TYPY ZAŘÍZENÍ

pivo podstranka

VÝČEPNÍ TECHNIKA

Dále u nás můžete zakoupit náhradní díly pro výčepní zařízení, jako těsnění, rychlospojky, naražeče, hadice nebo prostředky na čištění výčepních zařízení.

Komentáře nejsou povoleny.