ALKOHOLICKÉ A NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE

V naší prodejně nabízíme široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů prověřených značek od výhradních distributorů. Naše portfolio neustále rozšiřujeme podle požadavků našich zákazníků. V případě, že jste nenašli Váš oblíbený nápoj v našem ceníku, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám nápoj zajistíme.

Velmi dbáme na to, aby byly naše nápoje bezpečné, proto spolupracujeme jen s prověřenými a oficiálními dodavateli, kteří jsou schopni zajistit informace o historii svých nebo distribučních výrobcích. Stejně tak i my Vám jsme schopni prokázat historii Vámi nakupovaného produktu.

POTRAVINY

V průběhu roku 2016 jsme začali postupně rozšiřovat naší nabídku i o potraviny. Především se jedná o luštěniny, těstoviny, mražené potraviny, mléčné výrobky a koření. Postupně nabídku rozšiřujeme a naším krátkodobým cílem je to, aby zákazník v naší nabídce našel vše, co potřebuje.

ZAPŮJČENÍ VÝČEPNÍHO ZAŘÍZENÍ

Chystáte párty nebo si jen chcete užít dobře vychlazeného točeného piva doma na zahradě? Rádi pro Vás zajistíme kvalitní výčepní zařízení podle Vašich potřeb. Nabízíme jak jednokouhoutové a dvojkohoutové s vlastním kompresorem, tak vodou chlazení pro větší akce. Vše pro Vás připravíme tak, aby použití výčepního zařízení proběhlo k Vaší plné spokojenosti.

Více informací o zmíněném chladícím zařízení a cenách pronájmu naleznete v záložce PIVNÍ POMOC.

 

PROPAN BUTAN

Jen u nás naleznete propan butanové lahve společnosti Primagas. V naší nabídce najdete láhve o hmotnostech 2kg, 10kg a 33kg. V případě, že budete potřebovat jiný typ plynu, rádi ho pro Vás od našeho dodavatele objednáme.

BIOGONOVÉ LAHVE

Nabízíme také biogonové lahve pro čepování piva. Nabízíme kombinaci CO2 + N2 (směs 20% CO2 a 80% N2) a dále CO2. Spolupracujeme se společností Messer, která se na technické plyny přímo specializuje. Díky tomu máte jistotu, že plyny v u nás koupených lahvích splňují veškeré parametry z hlediska potravinářského využití. Pro více informací o cenách a podmínkách zapůjčení biogonových lahví nás kontaktujte.

DOPRAVA ZDARMA

Zboží Vám velmi rádi zavezeme, a to zcela ZDARMA.

Termín závozu je dle dohody na základě Vašich časových možností.

Objednávat můžete emailem, telefonicky nebo využijte náš formulář pro RYCHLÝ NÁKUP. V případě objednávky emailem nebo pomocí formuláře nezapomeňte uvést adresu pro závoz a Vaše telefonní číslo. My se s Vámi spojíme a domluvíme přesný termín závozu.

O celém procesu nákupu Vás budeme průběžně informovat.

ZPŮSOB PLATBY

Platba za zboží je možná buď v hotovosti při převzetí zboží nebo bankovním převodem před dodáním zboží.

Komentáře nejsou povoleny.